Soukromé lekce

Soukromé lekce

Soukromé lekce jógy u vás doma

Nevyhovuje vám prostředí jógového studia, dojíždění nebo pohledy ostatních jogínů?

Nabízím soukromé lekce u vás doma, v prostředí, kde se cítíte dobře a pohodlně. Pouze Praha nebo blízké okolí dle dohody.

Soukromá lekce trvá 75 minut a je plně přizpůsobena vám a vašim aktuálním potřebám. Zaměříme se na váš životní styl a potíže, které s ním případně souvisí. Dnes nejčastěji bolesti zad a krční páteře. Pomocí dechových technik a správně sestaveného plánu vás naučím se uvolnit a postupně zmírnit napětí. Pomůžu vám nastartovat vaši vlastní domácí praxi, abyste si cvičením bez vedení učitele neubližovali.

Pokud je vaším cílem pokročilejší praxe ásan, provedu vás k nim bezpečně a s ohledem na možnosti vašeho těla.

Potřebujete pouze vlastní podložku, případně bločky a jógový pásek a vhodný prostor (postačí jakékoli místo, kam se vejde vaše a moje podložka).

Cena:

1 x 75 minutová lekce 800 Kč5 x (balíček 4 + 1 zdarma) 75 minutová lekce 3200 Kč (cena obsahuje také sestavení vaší domácí praxe a doporučení vzhledem k vašemu aktuálnímu stavu těla a mysli)

Rezervace

Tel: +420 603 865 669 nebo email : katka.arnoldova@gmail.com

Ráda vystavím také dárkový poukaz.

Individuální lekce a firemní nabídka

Dále nabízím soukromé lekce jógy pro pracovní kolektiv v prostředí vaší kanceláře, jógu jako součást teambuildingu nebo podobné akce. Možností jak si užít čas na podložce je mnoho. Neváhejte mne kontaktovat pro bližší informace a cenovou nabídku. Ráda připravím lekci nebo ucelený program přesně na míru vašim potřebám.