Brandové a jógové focení

Jako žena podnikatelka vím, jak je důležité se prezentovat na sociálních sítích a webu v tom správném světle. Společně vytvoříme galerii fotografií, které budou vypovídat o vás a vašem podnikání, zachytím vaši osobnost i vaše dovednosti. To vše v pohodové atmosféře, kterou si užijete a bude pro vás radost se fotografiemi prezentovat.

Jsem také lektorka jógy a pomůžu vám vybrat a zachytit ásany, které vám budou slušet. Dohlédnu také na správné provedení tak, aby výsledek byl dokonalý a v souladu s prostředím, kde budeme fotit. 

Vždy vám ráda připravím nabídku na míru vašim potřebám, neváhejte mi napsat.

Balíček To jsem já

Focení je vhodné pro prezentaci vás jako podnikatelky. Ať už jste lektorka jógy, masérka, kadeřnice, virtuální asistentka nebo třeba koučka... Ke každému focení přistupuji individuálně a společně vytvoříme galerii, která vás zachytí v tom nejlepším světle.  Balíček zahrnuje 40 upravených fotografií (beauty retuše)  v barevném a/nebo černobílém provedení. Ideální fotografie pro váš web nebo sociální sítě. Focení bude trvat cca 1 - 1,5 hodiny. Lokalita dle domluvy - město, příroda, ateliér..

Fotografie vám zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

4000 Kč

Balíček To je moje firma

Focení pro vaši firmu - ať už máte jógové studio, kadeřnictví, kavárnu či jiný prostor k podnikání, focení vždy přizpůsobím na míru vašim potřebám. Vytvoříme sérii fotografií, které budou prezentovat vaši firmu a zachytíme atmosféru místa i osobnosti lidí kolem vás. Focení bude trvat cca 2-3 hodiny (nebo dle domluvy) a zahrnuje 80 výsledných fotografií dle vašeho výběru. Ideální pro váš web a sociální sítě. Ukažte vaše podnikání v tom nejlepším světle.

Fotografie vám zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. 

7000 Kč

Každá další fotografie nad rámec balíčku

Fotografie si vždy vybíráte sami z náhledového alba, můžete si vybrat jakékoli množství fotografií nad rámec základního balíčku za příplatek. 

150 Kč

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Informace k focení

Fotím v Praze a blízkém okolí, ale ráda za vámi dojedu i dál, vše je o domluvě.

Cena za případný pronájem ateliéru se připočítává k ceně balíčku.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním focení souhlasíte se zveřejněním fotografií za účelem propagace fotografa. Fotografie slouží pouze pro soukromé účely zákazníka.

Fotograf je držitelem autorských práv.

Ceník platný od 1.1.2024

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel: 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com

Fotogalerie