Svatby

Balíček NAVŽDY  ... 18.000 Kč

Balíček Navždy je vhodný pro váš svatební den. Vaše vzpomínky na tuto jedinečnou chvíli zůstanou již navždy ve fotografiích, které pro vás zachytím.

Nabídka pro váš svatební den:

- Nafotím celý svatební den od ranních příprav, odjezdu a příjezdu na svatbu, obřad, hostinu, hosty, skupinky, novomanžele, svatební místo, hostinu, večerní zábavu, tradice, tanec... Detaily i celky, které tvoří váš svatební den.

- moje přítomnost cca od 9-21 hodin, případně dle domluvy a vaší představy.

- Dostanete ode mne elektronickou formou 300-500 fotografií (případně více, pošlu vám prostě všechny krásné, bez kterých by to nebylo ono) ve formátu .jpg, jak v rozlišení pro web (2048x1366px) tak v plném rozlišení pro tisk (6000x4000px). Fotografie dostanete formou zaheslované webové galerie, kde si je můžete pohodlně stáhnout a sdílet se svými přáteli, případně nechat vytisknout.

- Fotografie dodávám přibližně do dvou týdnů od svatby. Druhý den po svatbě vám pošlu cca 10-15 fotografií jako malou ukázku (chápu, že budete netrpělivě čekat).

- Vytvořím pro vás také poutavé koláže z průběhu celého dne.

- v případě vašeho zájmu mohu dodatečně některé fotografie doupravit (ořez, drobná retuš atd.)

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotografie upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Pokud máte zájme o jiné než celodenní fotografování svatebního dne - pouze obřad, portréty atd... Neváhejte mne kontaktovat pro individuální nabídku. 

Neupravené fotografie neposkytuji.

Ceník platný od 1.9.2020

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel : 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com