Rodinné, párové, těhotenské, newborn focení 

Nabízím dvě základní varianty balíčků fotek. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi. Vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc :-)

Balíček MINI

Balíček Mini je vhodný pro rodinné, těhotenské nebo párové focení. Obdržíte 15 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení dle vašeho výběru. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. Focení bude trvat cca 30 minut. 

Mini focení nabízím pouze v okolí Čakovic (Měšice, Ctěnice a okolí) nebo v případě hromadných mini focení, která pravidelně vypisuji v sekci Foto akce.

2000 Kč

Balíček TADY&TEĎ

Balíček TADY&TEĎ je vhodný pro rodinné focení, těhotenské, newborn nebo párové focení. Obdržíte 30 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení dle vašeho výběru. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. Focení bude trvat cca 60 minut. Lokalita dle domluvy - město, příroda, ateliér...

4000 Kč

Balíček Love&Story

Balíček Love&Story je ideální pro párové zamilované, i těhotenské, focení (bez dětí). Zahrnuje 50 upravených fotografií (beuty retuše), které budou vyprávět váš příběh, fotografie vybírám já. Focení bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny. Lokalita dle domluvy - město, příroda, ateliér... Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

5000 Kč

Každá další fotografie nad rámec balíčku

Fotografie si vždy vybíráte sami z náhledového alba, můžete si vybrat jakékoli množství fotografií nad rámec daného balíčku za příplatek.

150 Kč

INDIVIDUÁLNÍ FOCENÍ 

Dle domluvy vyfotím také vaši rodinnou oslavu - narozeniny, výročí atd... pro přesnou cenovou nabídku mě neváhejte kontaktovat. Fotím také novorozená miminka v domácím prostředí. 

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Informace k focení

Fotím v Praze a blízkém okolí, ale ráda za vámi dojedu i dál, vše je o domluvě.

Cena za případný pronájem ateliéru se připočítává k ceně balíčku, pokud není u balíčku uvedeno jinak.
Na přání je možné zajistit vizážistku. Cena je za příplatek k ceně balíčku.  

Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním jakéhokoli balíčku souhlasíte se zveřejněním fotografií za účelem propagace fotografa. Pokud si to nepřejete, prosím informujte mě o tom, ráda vám vyjdu vstříc. Fotografie slouží pouze pro soukromé účely zákazníka.

Fotograf je držitelem autorských práv.

Ceník platný od 1.1.2024

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel: 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com

Fotogalerie