Rodiny, páry, těhotenské

Nabízím dvě základní varianty foto- balíčků. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi, vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc :-)

Balíček TADY ... 2.000 Kč

Balíček TADY je vhodný pro rodinné, těhotenské nebo párové focení. Focení zahrnuje 15 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

Balíček TEĎ ... 4.000 Kč

Balíček TEĎ je vhodný pro rodinné, těhotenské nebo párové focení. Focení zahrnuje 30 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

Každá další fotografie nad rámec balíčku je za cenu 100 Kč.

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Tady a teď nebo Navždy není to pravé? Máte jinou představu? Napište mi a určitě společně vymyslíme variantu, která Vám sedne :-)

Neupravené fotografie neposkytuji.

Ceník platný od 1.6.2022

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel : 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com