Rodinné, párové, těhotenské focení 

Nabízím tři základní varianty balíčků fotek. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi. Vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc :-)

Balíček TADY&TEĎ

Balíček TADY&TEĎ je vhodný pro rodinné, těhotenské nebo párové focení. Obdržíte 20 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. Focení bude trvat cca 60 minut. Lokalita dle domluvy - město, příroda, ateliér...

3000 Kč

Balíček Love&Story

Balíček Love&Story je ideální pro párové zamilované focení (bez dětí). Zahrnuje 40 upravených fotografií (beuty retuše), které budou vyprávět příběh vaší lásky. Focení bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny. Lokalita dle domluvy - město, příroda, ateliér... Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

4000 Kč

Každá další fotografie nad rámec balíčku

Fotografie si vždy vybíráte sami z náhledového alba, můžete si vybrat jakékoli množství fotografií nad rámec daného balíčku za příplatek.

150 Kč

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Informace k focení

Fotím v Praze a blízkém okolí, ale ráda za vámi dojedu i dál, vše je o domluvě.

Cena za případný pronájem ateliéru se připočítává k ceně balíčku, pokud není u balíčku uvedeno jinak.
Na přání je možné zajistit vizážistku. Cena je za příplatek k ceně balíčku.  

Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním jakéhokoli balíčku souhlasíte se zveřejněním fotografií za účelem propagace fotografa. Fotografie slouží pouze pro soukromé účely zákazníka.

Fotograf je držitelem autorských práv.

Ceník platný od 1.12.2022

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel: 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com