Rodiny, páry, těhotenské

Nabízím základní varianty foto- balíčků. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi, vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc :-)

Balíček TADY ... 1.500 Kč

Balíček TADY je vhodný pro portrétní i pohybové (jóga, tanec,..) fotografie. Dále pro rodinné, těhotenské nebo další focení. Focení zahrnuje 20 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

Balíček TEĎ ... 3.000 Kč

Balíček TEĎ je vhodný, stejně jako předešlý balíček, pro portrétní i pohybové (jóga, tanec,...) fotografie, dále pro rodinné, párové nebo těhotenské focení. Jen dostanete 40 ks upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. 

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Tady a teď nebo Navždy není to pravé? Máte jinou představu? Napište mi a určitě společně vymyslíme variantu, která Vám sedne :-)

Neupravené fotografie neposkytuji.

Ceník platný od 1.9.2020

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel : 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com