Mentoring pro fotografky a podnikatelky

V roce 2024 pro vás nově připravila nabídku osobního mentoringu pro začínající fotografky i ty pokročilejší.

Začínáte podnikat ve focení a nevíte si rady s tím, jak najít klienty, jak na sociální sítě, jak vše skloubit s rodinou? Řešíte správné nastavení foťáku, sebejistotu, cenotvorbu?

Pomůžu vám s organizací vaší práce, se stanovením priorit, s motivací a s vizí, která bude vaším motorem.

Proč spolupracovat zrovna se mnou?

Podnikám již 15 let. Vybudovala a následně jsem prodala 2 firmy ve zcela odlišných oborech. Zaměstnávala jsem lidi, provozovala prodejnu i eshopy. Obě moje společnosti měly několikamilionové roční obraty a obě po úspěšném prodeji stále fungují. Pro účely svého podnikání jsem vždy tvořila fotografie - fotím tedy již pěknou řádku let a i díky fotografiím se mi vždy dařilo dobře prodávat svou službu nebo produkty. Jako malý podnikatel jsem řešila naprostou většinu všeho potřebného v podnikání sama. Prošla jsem si na vlastní kůži mnoho slepých uliček, zbytečných investic i neúspěchů. Vy už nemusíte, vaše cesta podnikáním může mířit přímo vzhůru.

To vše jsem skloubila s péčí dvě děti, rodinu a domácnost. Všechno jde, když se chce, vy to zvládnete také. 

Nyní buduji svou osobní značku jako fotografka. Během pár let se mi podařilo vytvořit z focení svou hlavní náplň práce a zajistit si velmi dobré příjmy i vybudovat stálou klientelu. Ráda vám předám vše co vím o startu v tomto krásném oboru, jak začít, na co si dát pozor, jak hledat klienty. To vše s přesahem do sociálních sítí, které jsou neodmyslitelnou součástí mého podnikání po celý ten čas. Ráda s vámi budu řešit i fotografická témata, můžeme se společně podívat na vaše fotky, editaci, vyladit portfolio, zkonzultovat ceník, vyrazit na skutečné focení, kde vám pomohu zbavit se zbytečné nervozity.

Každý mentoring bude individuálně ušitý přesně na míru vašim potřebám. Žádné všeobecné rady, kterých jsou plné internety, ale půjdeme konkrétně k tématům, která potřebujete řešit.

Konzultace může probíhat osobně nebo online. Napište mi, ráda vám pomůžu na vaší cestě za vysněným podnikáním nejen ve focení. 

Ceník

Mentoring 1:1 BASE

Začínáte fotit a chcete se rychle posunout?  Mohu vám pomoci s mnohým:

- jak nastavit foťák v různých situacích

- jak najít své "niche" 

- jak se zviditelnit na sociálních sítích 

- jak si založit web

- jak komunikovat s klienty

- sebeprezentace, propagace

- jak získat první placené zakázky a mnohé další...

Mentoring bude trvat cca 1,5 - 2 hodiny a může proběhnout osobně nebo online.

2000 Kč

Mentoring 1:1 GRANDE

Už nějakou dobu fotíte, ale nedaří se vám posouvat tak, jak byste si představovala? Stojíte tak trochu na místě? Pomůžu vám!

- najdeme slabá místa i jejich možná řešení

- projdeme portfolio a zaměříme se na jeho vylepšení

- můžeme mluvit o sebehodnotě, cenotvorbě, ideálním klientovi

- jak se zbavit nervozity při focení (a více si věřit)

- jak zrychlit editaci a najít konzistenci

- cokoli, co vás ve focení trápí, individuálně

Mentoring bude trvat cca 3 -4  hodiny a je možné ho rozdělit do více částí(např 3x 1 hodina). Jelikož vždy vyvstanou další otázky a já vám na ně ráda pomůžu hledat odpovědi. Vše může probíhat osobně i online. 

5000 Kč

Společné focení

Nejste si během focení jistá, jak si postavit modelku, jak nastavit foťák, jak vnímat okolí, abyste dosáhla nejlepšího možného výsledku? Ráda s vámi vyrazím fotit s (ne)modelkou nebo rodinou a ukážu vám:

- jak najít hezké pozadí i tam, kde zdánlivě není

- jak vidět to nejlepší možné světlo v dané situaci

- jak pózovat nemodelky, rodinu atd...

- jak nastavit foťák v dané situaci

- jak se cítit více sebejistá, kde je prostor pro tvé zlepšení

- zodpovím všechny vaše dotazy

Zakládám si na individuálním přístupu, budeme se věnovat přímo tvým potřebám. Focení bude trvat cca 1 -1,5 hodiny. Vše dle domluvy. 

6000 Kč

Nezávazná poptávka mentoringu

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu zpět. Zkonzultujeme vaše potřeby a domluvíme se na následujícím postupu. 

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů. Kliknutím na tlačítko "odeslat " také souhlasíte s přidáním vašeho kontaktu do mého seznamu klientů a s odesíláním obchodních sdělení.