Něco mále o mně 🙏

Několik let jsem měla svoje vlastní květinové studio, kde jsme realizovali svatební i další výzdoby. Znám průběh svatebního dne od A do Z. Realizovali jsme jak malinké svatby, tak velmi luxusní svatby pro desítky hostů. Během této doby jsem na svatbách neustále fotila - květiny, výzdoby, realizace. Poté přišla pauza, kdy jsem dala přednost rodině a volným víkendům, cestování a józe. 

Věřím, že během focení vašeho svatebního dne se budou veškeré tyto moje zkušenosti hodit. Mým cílem je zachycení vašich vzpomínek, chvil, kdy jste sami sebou, spolu, smějete se, radujete se ze života, prožíváte jedinečné okamžiky - tady a teď. 

Kromě svateb fotím také jogínky, rodiny, děti, boudoir a s velkou láskou i vaše domácí mazlíčky. Mám ráda ve fotografiích přirozenost, emoce, radost a lásku.

Vybudovala jsem od nuly dvě společnosti a ráda dál předávám své zkušenosti z oblasti budování značky, marketingu, sociálních sítí a firemní identity. Vytvářím pro vás obsah na sociální sítě, webové stránky a pomáhám vám růst. 

Jsem nejen fotografka, ale také máma dvou super kluků a učitelka jógy. Miluji hory a turistiku, s manželem cestujeme obytným autem nebo na motorce. Mám tři kočky 😁

Těším se, až se poznáme a zachytíme společně okamžiky, na které budete s láskou vzpomínat. Váš svatební den je pro mě stejně důležitý, jako pro vás. Věřím v lásku na celý život... ❤️