Důvěra je pro mě základem mé spolupráce s vámi. Ráda bych se vám proto představila a přiblížila vám, jak jsem se k focení dostala.

Několik let jsem vlastnila květinové studio, kde jsme realizovali svatební i další výzdoby. Díky tomu znám průběh svatebního dne od A do Z. Realizovali jsme jak malinké a skromnější svatby, tak ty veliké a velmi luxusní. Během této doby jsem na svatbách neustále fotila - květiny, výzdoby, realizace.

Poté přišla pauza, kdy jsem dala přednost rodině, volným víkendům, cestování a józe.

Zkušenosti a prožitky z předešlých let ale promítám do mé práce dodnes - hodit se mi mohou třeba i ve váš den D.

Mým cílem je zachytit pro vás chvíle, kdy jste sami sebou. Kdy jste spolu s těmi nejmilovanějšími, smějete se, radujete se ze života a prožíváte jedinečné okamžiky. Tady a teď.

Kromě svateb fotím také jogínky, rodiny, děti a boudoir. S velkou láskou ale zvěčním i vaše domácí mazlíčky. Ve fotografiích chci najít přirozenost, emoce, radost a lásku.

Jsem nejen fotografka, ale také máma dvou super kluků a učitelka jógy. A co mě baví? Miluji hory a turistiku. S manželem cestujeme obytným autem nebo na motorce. Doma nám pak dělají společnost ještě tři kočky.

Od nuly jsem vybudovala dvě společnosti, a tak ráda dál předávám své zkušenosti z této oblasti. I budování značky, marketing, sociální sítě a firemní identita jsou mou parketou. Vytvářím pro vás obsah na sociální sítě, webové stránky a pomáhám vám růst.

Vy už mě teď znáte, a já se nemohu dočkat, až poznám vás. Zachytíme společně okamžiky, na které budete s láskou vzpomínat. Váš svatební den je pro mě stejně důležitý jako pro vás.

Věřím totiž v lásku na celý život... ❤️