Co vám mohu nabídnout? 

Ráda s Vámi na fotografii zastavím čas. Ať už to má být Vaše svatba, na co chcete vzpomínat po celý život, to nejkrásnější čekání na lásku vašeho života, jež společně zvěčníme v podobě těhotenského focení, nebo zamilované chvíle s vaším partnerem, bude mi ctít být jeho součástí. Nafotit společně můžeme i rodinné fotografie, portréty či produkty. Moji srdeční záležitostí je focení jógy. Pojďme společně vykouzlit věčnost z jediného momentu.

Reference

Když jsem na Instagramu zaznamenala, že se hledá jogínka na focení last minute do Hala 11, měla jsem jasno, že jdu! O tomto místě jsem slyšela už dřív a jelikož miluju čisté bílé pozadí, chtěla jsem se tam dostat.

Kačka byla fantastická - usměvavá, milá a plná nápadů. Před jejím objektivem rozhodně nebudete nervózní, Kačka navodí atmosféru, ve které je vám prostě dobře a díky tomu jsou její fotky přirozené a plné optimismu 🤍

Barbora Pagáčová

IG @barborapagacova

Ahoj Katka, fotky su uzasne a nadherne, chcela by som ti za ne velmi pekne podakovat. Upravene tak akurat, predcili moje ocakavania fakt...je uzasne, ze robis to co robis, si v tom SKVELA!

Paula Palíková

IG @paulapalikova

Ahoj Kačko, právě jsem to stáhla a je to naprostá pecka, opravdu nemám slov, líbí se mi každá do jedné :)Je neuvěřitelné, co vykouzlíš i navzdory tomu nešťastnému žlutému linu :)Ještě jednou moc a moc děkuju (i za milá slova) a těším se na příště :)Krásný víkend, Markéta

Markéta Fryčová

IG @peace_ful_yoga