Fotobatohy pro ženy

09.04.2023

Protože sama už nějaký ten čas vybírám nový batoh nebo tašku pro svou fototechniku, rozhodla jsem se sepsat své postřehy se světa fotobatohů, které budou nejen funkční a ochrání naši techniku, ale také stylové a chic. Proto fotobatohy pro ženy, tuším, že muži budou mít i jiné priority :-) 

Mezi moje favority patří následující kousky:

(zdroj fotografií stránky prodejců nebo Google)


Kamrette

Luxusní a velmi stylové fotobatohy a tašky se vyrábějí v Austrálii již od roku 2012. K výrobě je využita stylová veganská kůže a jen ty nejkvalitnější doplˇňkové materiály, které ochrání vaši techniku a zároveň na ně bude radost pohledět. Za dovoz až z Austrálie si bohužel dost připlatíte k již tak nemalé ceně batohu. Ale podle recenzí majitelů po celém světě se jedná zřejmě o investici, která stojí za to. 

V základní verzi má Kamrette dvě velikosti batohu a kabelku ve třech barvách. Vybere si tak opravdu každá z nás. 

Jaká by byla vaše volba?

Vybírejte tady KAMRETTE. 


Brevite

Brevite je pro změnu americká značka. V nabídce jsou nejen fotobatohy, ale i lifestylové zboží. Nabízí odolné a pratelné materiály, chytrá řešení vnitřního uspořádání a širokou paletu barev. Mě nejvíce zaujalo růžové provedení batohu Jumper. Výběr je ze dvou velikostí, takže opět záleží jen na vás, co vše potřebujete do batohu naskládat. Dovoz z USA může být opět zatížen clem a DPH, tak je třeba s tím počítat k pořizovací ceně. 

Jak se vám nabídka líbí, vybrali byste si? 

Celou nabídku si můžete prohlédnout tady BREVITE .


Loulex

Loulex je německá značka fotobatohů a velmi se podobá australskému Kamrette. Materiál je také kvalitní veganská kůže a design opravdu hodně podobný. V nabídce je zatím jen jedna velikostní varianta a tři barevná provedení. Najdete tu také pár doplňků. Výhodou bude fakt, že doprava i DPH a clo se nás v rámci EU netýkají, takže ačkoli cena batohu je poměrně vysoká, pořád vás vyjde o poznání levněji než australská verze. 

Vnitřní uspořádání je velmi praktické, variabilní a pojme toho spoustu. Loulex je mým velkým favoritem, jak se líbí vám?

Vybírejte tady LOULEX .


Ona Bags

Další americká krása z New Yorku! Ona bags nabízí široký výběr pro milovnice klasiky, retra a pravé kůže. Ačkoli všechny tašky jsou i v látkové verzi. ONA si zakládá na nadčasovosti, kvalitě a stylu, firma byla založena v roce 2010. Opět je při dovozu k ceně počítat s doplatkem na clu a DPH.

Ve svahilštině slovo ona (vyslovuje se ō'na) znamená "cítit", "věřit" a "zažít očima".

Byla by to vaše volba? 

Vybírejte tady ONABAGS.


Peak Desig

Peak Design se může zdát jako jasná volba! Hlavně ve všech krémových variantách jsou batohy opravdu líbivé. O kvalitě netřeba diskutovat, tak je prostě top. Osobně jsem si batoh od Peaku koupila asi před 5 lety a po týdnu jsem ho vracela, prostě jsem nebyla schopná se sžít s vnitřním uspořádáním a nějak se tam poskládat... Každopádně v tuhle chvíli hodně přemýšlím, že bych mu dala ještě jednu šanci, protože moje výbava se během let dost pozměnila a způsob jakým bych ji ukládala se také změnil. Je tu jen dilema mezi  batohem a kabelkou, líbí se mi obě varianty, obě mají své pro a proti... Co byste vybrali vy?

Kromě batohů má Peak Desig spoustu dalších skvělých produktů - já nedám dopustit na popruhy a kotvičky a při cestování hodně využívám i držák Capture, který se snadno připne na popruh batohu a foťák je tak vždy po ruce.

Vybírat můžete tady: PEAK DESIGN


Wandrd

U značky Wandrd si přijdou na své dobrodružné duše a cestovatelky. Opravdu kvalitní fotobatohy na každý váš trip, do města i do přírody. odolné materiály a široký výběr myslím uspokojí každou duši toužící po něčem jedinečném.  Objednání online je samozřejmostí, ale Wandrd najdete i v kamenných prodejnách po celém světě. Mě se moc líbí béžová varianta batohu Prvke Lite. Odolnost je znatelná na první pohled a vejde se tam toho opravdu spoustu. 

Tak který fotobatoh si vyberete pro svá budoucí dobrodružství? Najdete je tady WANDRD .


Bagsmart

Batohy a další produkty Bagsmart je ideální objednávat na Amazonu. Je to skvělé řešení, pokud nechcete (zatím) za batoh utratit majlant a máte jiné priority než platit za značku. Poměr kvalita / cena tady funguje perfektně. Na výběr je spoustu variant a super barevných provedení - mě by opět lákala růžová :-) V nabídce jsou i další doplňky. 

Našli byste tu svého favorita? 

Vybírejte tady BAGSMART .


Určitě je spoustu dalších možností a klidně mi napište, jaký batoh máte, co vše do něj potřebujete naskládat a proč jste vybrali zrovna tento. Moc ráda článek doplním o další tipy, aby vám mohl dobře sloužit při rozhodování a třeba trochu usnadnil nelehký výběr. A já jdu ještě chvíli přemýšlet, který bude ten pravý zrovna pro mě.... Mějte se krásně, vaše Katka