Jógové / brandové focení

Nabízím jeden základní balíček fotek. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi.  Vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc. Jsem lektorka jógy a pomůžu vám vybrat a zachytit ásany, které vám budou slušet. Dohlédnu také na správné provedení tak, aby výsledek byl dokonalý a v souladu s prostředím, kde budeme fotit.

Balíček Jóga&Brand

Focení dle vašich představ a potřeb. Vytvoříme originální galerii fotografií, které o vás budou vypovídat. Focení je ideální pro lektory jógy, ale i jiné profese. Balíček zahrnuje 30 upravených fotografií (beauty retuše)  v barevném a/nebo černobílém provedení. Ideální fotografie pro váš web nebo sociální sítě. Focení bude trvat cca  1 hodinu. Lokalita dle domluvy - město, příroda, ateliér..

Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

3000 Kč

Balíček Jóga&Studio

Focení pro jógová studia na míru vašim potřebám. Focení lektorů, simulace vedení lekce jógy, interiéru studia, cvičení s pomůckami atd... dle vašich potřeb a přestav. Vytvoříme sérii fotografií, které budou prezentovat vaše studio, zachytíme atmosféru místa i osobnosti lektorů. Focení bude trvat cca 2 hodiny (nebo dle domluvy) a zahrnuje 60 výsledných fotografií dle vašeho výběru. Ideální pro váš web a sociální sítě. Ukažte vaše studio v nejlepším světle.

5000 Kč

Každá další fotografie nad rámec balíčku

Fotografie si vždy vybíráte sami z náhledového alba, můžete si vybrat jakékoli množství fotografií nad rámec základního balíčku za příplatek. 

150 Kč

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Informace k focení

Fotím v Praze a blízkém okolí, ale ráda za vámi dojedu i dál, vše je o domluvě.

Cena za případný pronájem ateliéru se připočítává k ceně balíčku.

Neupravené fotografie neposkytuji.

Objednáním focení souhlasíte se zveřejněním fotografií za účelem propagace fotografa. Fotografie slouží pouze pro soukromé účely zákazníka.

Fotograf je držitelem autorských práv.

Ceník platný od 1.12.2022

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel: 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com