Jóga / Branding

Nabízím dvě základní varianty foto- balíčků. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi, vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc :-)

Balíček TADY ... 2.000 Kč

Balíček TADY je vhodný pro jógové nebo brandigové focení dle vašich potřeb a představ. Časová náročnost přibližně 30-45 minut.

Zahrnuje 20 ks jemně upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

Balíček TEĎ ... 4.000 Kč

Balíček TEĎ je vhodný, stejně jako předešlý balíček, pro jógové nebo brandigové focení dle vašich potřeb a představ. Časová náročnost přibližně 60-90 minut.

Dostanete 40 ks jemně upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. 

Každá další fotografie nad rámec balíčku je za cenu 100 Kč. 

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Tady a Teď  není to pravé? Máte jinou představu? Napište mi a určitě společně vymyslíme variantu, která Vám sedne :-)

Neupravené fotografie neposkytuji.

Ceník platný od 1. 1. 2022

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel : 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com