Jóga / Branding

Nabízím základní varianty foto- balíčků. Pokud máte jinou představu, přání nebo rozpočet, napište mi, vždycky existuje nějaké řešení a ráda vám vyjdu vstříc :-)

Balíček TADY ... 1.500 Kč

Balíček TADY je vhodný pro jógové nebo brandigové focení dle vašich potřeb a představ. Časová náročnost přibližně 30-45 minut.

Zahrnuje 20 ks jemně upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky.

Balíček TEĎ ... 3.000 Kč

Balíček TEĎ je vhodný, stejně jako předešlý balíček, pro jógové nebo brandigové focení dle vašich potřeb a představ. Časová náročnost přibližně 60-90 minut.

Dostanete 40 ks jemně upravených fotografií (beauty retuše) v barevném a/nebo černobílém provedení. Fotografie zašlu ve vysokém rozlišení elektronicky. 

Balíček jógová výzva... 1000 Kč

Vzhledem k současnému trendu jógových výzev na Instagramu, které jsou úplně skvělé, sama se jich ráda účastním a spojují jógovou komunitu, jsem se rozhodla nabídnout vám foto balíček určený právě pro tyto výzvy.

Vyřešíte tak několik problémů jedním vrzem 💓 Manžel nebo přítel vás nechce fotit, nebaví ho to, remcá? Na samospoušť nestíháte, je to pro vás stres a fotky stejně nejsou podle představ? Když vás fotí děti, často je vás na fotce jen půlka nebo z úplně špatného úhlu? atd atd... však to znáte 😉

Foto balíček jógová výzva

Focení bude trvat cca 15-20 minut, proto je třeba mít připravený seznam ásan, které vás ve výzvě čekají.

Foto balíček obsahuje 10 upravených fotografií, tedy 10 ásan. Fotografie ode mne dostanete elektronicky ve formátu vhodném k vložení do IG, nemusíte tedy již nic upravovat.

Napište mi pro bližší informace a rezervaci termínu, jógové výzvy na vás čekají.

Jelikož jsem učitelkou jógy, vím jak mají jednotlivé asany vypadat a z které strany je nejlepší je zachytit, pomohu vám asany správně nastavit, pokud jsou ve výzvě nějaké, které běžně nepraktikujete. Případně najít vhodnou variantu, vzhledem k možnostem vašeho těla. Ať se třeba zbytečně nezraníte jen kvůli výzvě 🙏 

Co jsou beauty retuše?

Co jsou beauty retuše v mém podání? Všechny svoje fotky upravuji s citem. Neměním Vaši osobnost, neměním Vaši postavu. Samozřejmě se snažím, už rovnou při focení, Vás pózovat tak, aby Vám to slušelo, zamaskovat nedostatky a zvýraznit přednosti. Tak, abyste se sami sobě líbili a přitom jste to byli pořád Vy, v tom je celé kouzlo...

Nespokojenost s vlastním vzhledem tedy není důvodem k reklamaci.

Tady a Teď  není to pravé? Máte jinou představu? Napište mi a určitě společně vymyslíme variantu, která Vám sedne :-)

Neupravené fotografie neposkytuji.

Ceník platný od 1. 1. 2022

Na veškeré výše uvedené služby je možné vystavit dárkovou poukázku.

Pro více informací mě kontaktujte Tel : 603 865 669 mail: katka.arnoldova@gmail.com